біла футболка в обтяжку
Футболка - це стиль сорочки з тканини, названої в честь форми Т (T-shirt англ.) її тіла і рукавів. Традиційно у неї короткі рукава і круглий виріз, відомий як виріз під шию (горло), без коміра. Футболки, як правило, виготовляються з еластичної, легкої і недорогої тканини і їх дуже легко чистити і прати.

Переважна більшість моделей всіх наявних футболок виготовляється з бавовняного текстилю або трикотажу, ця тканина має характерну податливу текстуру в порівнянні з сорочками з тканої тканини. Деякі сучасні версії моделей мають корпус, виготовлений з безперервно в'язаної труби, виготовленої на Кругловязальному станку, так що торс не має бічних швів. Виробництво футболок стало високо автоматизованим і може включати в себе різання тканини лазером або струменем води.

Футболка з нижньої білизни використовувалася в 19 столітті, а в середині 20 століття перейшла з нижньої білизни в повсякденний одяг загального призначення.

Футболка з V-подібним вирізом має виріз який нагадує букву - V, на відміну від круглого вирізу, більш поширеного (також званого U-подібним вирізом). V-подібні горловини були введені таким чином, щоб виріз сорочки не проявлявся при носінні під зовнішньої сорочкою, як і сорочка з круглим вирізом.

Футболка - це без сумніву один з найпоширеніших і найпопулярніших предметів гардеробу кожної людини. Легка дихаюча футболка на спекотне літо чи футболка з принтом на модну тематику? Класична чорна чи біла монотонна футболка яку доречі Джорджіо Армані вважає: - "Альфою і Омегою любого модного гардеробу"

Великий асортимент, різноманітність стилей та моделей футболок, таких як: футболки-поло, кроп-топ, лонгслів чи звичайна футболка без рукавів. Модні принти та тематичні малюнки, футболки дитячі з розвиваючою тематикою. Яскраві футболки для дівчат, фабричні чоловічі футболки на літо - осінь 2019.На головну

Креми